Na skróty

Najczęściej wybierane przez klientów nasze wyroby:

Lustra

 

Lustra na wymiar Glas Studio WrocławOferujemy lustra na wymiar wraz z pomiarem oraz montażem. Zrealizujemy każde zamówienie – zarówno duże, jak i małe.  Do wyboru jest wiele opcji wykończenia luster – piaskowanie, lakierowanie lub laminowanie. Wykonujemy również lustra z podświetleniem. Zdjęcia naszych realizacji można znaleźć w galerii.

Kabiny prysznicowe

Wykonujemy kabiny prysznicowe na zamówienie.

Kabiny prysznicowe na wymiar Glas Studio Wrocław

Nasze realizacje opieramy na elementach renomowanych producentów okuć dedykowanych do takich zastosowań.

W produkcji stosujemy szkło znacznie grubsze niż te spotykane w produktach znanych z marketów budowlanych, co zapewnia wysoką sztywność naszych kabin i gwarantuje najwyższą trwałość, a co najważniejsze satysfakcję naszych klientów. Nasze kabiny oraz parawany prysznicowe projektujemy zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Staramy się podążać za aktualnymi trendami poprzez współpracę z projektantami.

Szkło do kuchni, lacobel

szkło lacobel

Obecnie coraz częściej szkło zastępuje kafelki w kuchniach. Szeroka gama kolorów oraz dowolność wyboru wzorów lub grafik pozwala stworzyć wnętrze o unikatowym charakterze. Nasze wyroby znalazły miejsce w setkach domów oraz biur. Posiadamy własną lakiernię, dzięki czemu możemy zrealizować zamówienie w każdym kolorze z palety RAL/NCS.

Ścianki szklane

Ścianki szklane Glas Studio WrocławMamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażu ścianek szklanych i drzwi. Znajdują one zastosowanie w biurach oraz prywatnych domach i mieszkaniach. Galeria zdjęć przedstawia zaledwie część z naszych realizacji, spośród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Daszki

Daszki szkladne Glas Studio WrocławCoraz popularniejsze daszki szklane pozwalają na dodanie elegancji i odrobiny luksusu do każdej elewacji. Pasują zarówno do stylowych budynków, jak i nowoczesnych tworów architektury budowlanej.

Daszki wykonujemy w dowolnym wymiarze. Nasze realizacje można znaleźć na dużych osiedlach oraz w domach jednorodzinnych.