Parawany prysznicowe

Wykonujemy parawany prysznicowe na wymiar. W galerii poniżej można zobaczyć wybrane z naszych realizacji. Zachęcamy też do zapoznania się z informacja na temat stosowanych przez nas materiałów. Chętnie odpowiemy na Państwa dodatkowe pytania – zapraszamy do działu kontakt.

Materiały

Parawany prysznicowe wykonujemy ze szkła hartowanego o grubości 8 mm w przypadku parawanów o wysokości do około 2 metrów. Stosujemy też szkło o grubości 10 mm w przypadku większych parawanów lub gdy uzasadnione jest wykonanie wyrobu o większej sztywności (np. ze względów bezpieczeństwa). Odpowiedni dobór grubości szkła zapewnia trwałość i komfort użytkowania naszego wyrobu. Możemy wykonać parawan prysznicowy w wersji z chemiczną powłoką przeciw osadzaniu się kamienia i osadów.

Okucia do parawanów prysznicowych

Parawany w ramach oraz pozostałe okucia, które wykorzystujemy to elementy najwyższej jakości. Są wykonane z materiałów zapewniających wysoką trwałość i odporność na eksploatację: ze stali nierdzewnej, mosiądzu oraz aluminium.
Wykończenie elementów jest uzyskiwane poprzez trwałe powłoki galwaniczne i anodowanie. W naszych realizacjach przede wszystkim korzystamy z okuć firmy CDA Polska. Więcej na ich temat można przeczytać na stronie producenta.

Kabiny prysznicowe, które wykonujemy można znaleźć w odrębnej zakładce – Kabiny prysznicowe

W przypadku dodatkowych pytań chętnie na nie odpowiemy – zapraszamy do działu Kontakt.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

  1. Projekt na wymiar to wiele możliwości aranżacyjnych. To nie Państwo muszą dopasować się do produktu, ale produkt do Państwa wizji, my natomiast dopilnujemy, aby efekt był spełnił wszystkie oczekiwania.
  2. Z nami można pozwolić sobie na zrealizowanie także tych bardziej odważnych pomysłów aranżacji łazienki. Dzięki temu osiąga się bardziej oryginalną przestrzeń, aniżeli w przypadku korzystania z kabin dostępnych w sklepach. Firma Kamiński Glas Studio jest w stanie podjąć się nawet tych najbardziej wymagających zleceń.
  3. Parawan, który możemy dla Państwa wykonać na indywidualne zamówienie to najlepsze rozwiązanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z niewymiarowym wnętrzem, w którym ciężko dopasować jakikolwiek gotowy produkt z salonu.
  4. Firma Glas Studio wykona pomiary jeszcze przed stworzeniem projektu oraz podejmie się montażu zamówionych elementów. Dzięki temu będą Państwo mieli pewność, że wszystko będzie dokładnie wykonane, jak również odpowiednio zamontowane w docelowym miejscu. Jest to ogromnie ważne dla późniejszego bezpiecznego oraz bezproblemowego użytkowania parawanu prysznicowego zrobionego ze szkła.