Współpraca

Współpraca z nami

Zrozumienie potrzeb klientów to bardzo istotna część naszej codziennej działalności. Ma to bezpośredni wpływ na efekt naszych prac. Dlatego właśnie bardzo poważnie podchodzimy do każdego zlecenia i staramy się, aby współpraca z Państwem przebiegała jak najlepiej. Jeśli chodzi o usługi szklarskie Wrocław jest miastem, w którym na co dzień pracujemy i spotykamy się z klientami, natomiast nie tylko tutaj realizujemy nasze projekty. Możemy podjąć się wykonania pojedynczych zleceń, jak i tych całkiem dużych.

Chętnie współpracujemy z projektantami, firmami budowlanymi, inwestorami indywidualnymi oraz wszystkimi, dla których szkło przełamuje monotonię architektury.

Jesteśmy gotowi na odważne przedsięwzięcia, które często jeszcze nie były realizowane.

Staramy się, aby wykonywane przez nas realizacje były jak najbardziej dostosowane do oczekiwań klientów. Stąd dbamy o jak najlepszy kontakt przed rozpoczęciem inwestycji, jak również w jej trakcie, aż do samego oddania gotowego produktu. Wszystko po to, aby współpraca była jak najlepsza, co przenosi się na końcowe zadowolenie naszych klientów.

Jeśli zatem potrzebny jest Państwu dobry szklarz Wrocław i firma Kamiński Glas Studio są odpowiednim adresem. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez e-mail lub telefonicznie. Wszystkie niezbędne dane można znaleźć w zakładce Kontakt.