Strona główna

Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się produkcją i montażem różnych wyrobów ze szkła w zakresie budownictwa. Wykonujemy je zarówno na użytek prywatny, jak i takie występujące w przestrzeni publicznej, czy też budynkach należących do dużych firm. 

Na co dzień obszarem naszych działań jest Wrocław i okolice. W przypadku większych inwestycji realizujemy je na terenie całej Polski i innych krajów.

Nasze osiągnięcia

Zapewne niejedna osoba kojarzy fontannę na wrocławskim Rynku, więc od tej pory powinna ją także kojarzyć właśnie z firmą Kamiński Glas Studio. To tylko jeden przykład naszych dotychczasowych osiągnięć, którymi możemy się pochwalić.

Fontanna Wrocław Rynek

Jako rodzinna firma od samego początku przykładamy dużą wagę do jakości wykonanych zadań. Nie boimy się wyzwań, które stawiają przed nami klienci chcący urzeczywistnić bardzo odważne i czasem niecodzienne projekty ze szkła. Potrafimy działać nieszablonowo, co skutkuje praktycznie nieograniczonymi możliwościami, jeśli chodzi o dojście do zamierzonych efektów pracy. Jeśli zatem potrzebny Państwu szklarz, to zachęcamy do kontaktu.

Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat oraz na temat naszych osiągnięć zapraszamy do działu Oferta oraz O Nas.